Завдяки голу Ваната Динамо грає внічию після першого тайму з Зальцбургом

Динамо зіграло 1-1 у першому таймі з РБ Зальцбург - у киян забив Ванат
Матч "РБ Зальцбург" — "Динамо". Фото: "РБ Зальцбург"

В Австрії місцевий "РБ Зальцбург" приймають київське "Динамо" у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Перша гра у Любліні завершилася поразкою українців із рахунком 0:2.

Після першого тайму другого матчу рахунок 1:1, повідомляє портал Новини.LIVE.

Перший тайм матчу "РБ Зальцбург" — "Динамо"

Кияни чудово розпочали матч із високим пресингом та контролем м'яча. Здавалося, що "Динамо" заб'є, але в першій же атаці відкрив рахунок суперник.

На 12-й хвилині в контратаці Дагім отримав пас на правому фланзі, змістився в центр і пробив точно у правий кут воріт.

"Динамо" зрівняло рахунок на 29-й хвилині. Михавко зі своєї половини закинув на хід Ванату, який пробив точно у дальній кут воріт.

"РБ Зальцбург" — "Динамо" — 1:1

Голи: Дагім, 12 — Ванат, 29

Нагадаємо, Миколенку запропонували вигідний контракт в одному з найпопулярніших клубів Італії.

На US Open з українок залишились тільки Світоліна, Калініна та Костюк — проте є важливий нюанс.

Ребров здивував заявкою збірної України на матчі Ліги Націй.

"Динамо" зіграє з "РБ Зальцбург" без лідера — Шовковський назвав причину.