Завершилися змагання дуетів в артистичному плаванні — яке місце у сестер Алексіївих

Сестри Алексіїви посіли п’яте місце в артистичному плаванні на Олімпіаді-2024
Марина та Владислава Алексіїви. Фото: Reuters

На Олімпійських іграх в Парижі пройшла довільна програма дуетів у артистичному плаванні. Україну представили сестри Марина та Владислава Алексіїви.

Українки залишились без медалей за підсумками двох програм, повідомив портал Новини.LIVE.

За підсумками довільної програми сестри Алексіїви стали сьомими. Раніше вони показали п’ятий результат у технічній програмі.

За підсумками двох програм український дует посів п’яте місце з 538,6684 балами.

Перше місце у змаганні дуетів отримала команда Китаю — 566,4783, другою несподівано стала Велика Британія, яка виграла довільну програму та в підсумку отримала 558,5367 балів.

Бронзові медалі турніру дуетів виграли Нідерланди — 558,3963.

Зазначимо, що Алексіїви є бронзовими призерками Олімпійських ігор Токіо-2020 в групі, де змагаються вісім плавчинь.

Нагадаємо, українська гімнастка заплакала та заявила про завершення кар'єри після поразки на Олімпіаді-2024.

Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Капітан збірної України з гімнастики прокоментувала третє місце на Олімпіаді у Парижі.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не схотів виступати за збірну України.