Збірна України упустила "бронзу" у драматичному фіналі з академічного веслування

Жіноча збірна з академічного веслування драматично втратила шанс на медалі
Жіноча команда України з академічного веслування. Фото: НОК

Українські спортсменки втратили шанс здобути першу з 2012 року олімпійську медаль в академічному веслуванні. Інтрига у турнірі зберігалася до останніх секунд і завершилася не на користь "синьо-жовтих".

Українки весь заплив йшли серед лідерів, проте дійшли фінішу лише п'ятими, повідомляє портал Новини.LIVE.

На останніх метрах фіналу жіночого турніру з академічного веслування українська четвірка втратила шанс здобути медаль. Квартет Євгенії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової стартував на другому місці, майже до фінішу йшов на третьому, але у підсумку дівчата фінішували лише п'ятими.

Жіноча команда України з академічного веслування
Збірна України перед запливом Фото: Reuters/Molly Darlington

Драма в академічному веслуванні

Українки впевнено йшли у першій трійці команд. Здавалося, що дівчата зможуть зробити фінальний ривок і навіть завоювати "срібло". Але насправді фініш збірна України втратила шанси на медалі.

Результати фіналу з академічного веслування
Результати фіналу з академічного веслування. Фото: скриншот

Переможницями запливу стала команда із Великої Британії, яка на фініші дистанції зуміла випередити суперниць із Нідерландів. Третє місце посіли німецькі спортсменки.

Нагадаємо, Забарний стане частиною нового проєкту в амбітному італійському клубі.

Шапаренко поїде до Франції замість Туреччини — "Динамо" отримало нову пропозицію щодо гравця.

Розпочався п'ятий ігровий день Олімпіади-2024. Українські спортсмени продовжують боротьбу за медалі у тенісі, гімнастиці та інших дисциплінах.

"Шахтар" поверне до УПЛ зірку молодіжної збірної України — про кого йдеться.

Трубін готується до трансферу — "Бенфіка" погодилася продати українця.

спорт Олімпійські ігри Олімпіада-2024 Олімпійська збірна України академічна гребля