Збірна України виграла останній матч в групі на ЧС та вийшла до основного раунду

Збірна України з гандболу. Фото: ФГУ

В Данії у першому раунді чемпіонату світу з гандболу серед жінок збірна України зіграла останній матч в групі G. Суперницями українок став Казахстан.

Україна перемогла й пройшла в основний раунд, повідомив портал Новини.LIVE.

Зазначимо, що перші два матчі в групі Україна очікувано програла командам Бразилії та Іспанії.

Україна — Казахстан

Українки активно почали матч у атаці й добре захищались. Суперниці не могли встигнути за ними, тому перший тайм синьо-жовті виграли з рахунком 19:12.

У другому таймі Україна продовжила домінувати на майданчику й завершила матч перемогою з рахунком 37:24.

ЧС-2023. Група G. 1-й раунд

Україна — Казахстан — 37:24 (19:12)

Збірна України:

Воротарі: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк.

Польові гравчині: Мілана Шукаль (8 із 10 точних кидків), Юлія Андрійчук (8/11), Марина Коновалова(6/7), Тамара Смбатян (4/6), Каріна Соскида (2/2), Каріна Колодюк (2/3), Ірина Прокоп’як (2/3), Мар’яна Маркевич (2,5), Ірина Компанієць (1/1), Олеся Дяченко(1/2), Катерина Козак(1/4), Тетяна Поляк (0/2), Анастасія Мелекесцева (0/0), Андріяна Науменко (0/0).

• Аргентина/Конго

Нагадаємо, "Челсі" вирішив продати Мудрика в січні.

Ексфорвард "Динамо" забив три голи і став одним із найкращих бомбардирів у Польщі.

Де Хеа повернеться до "Манчестер Юнайтед" через дискваліфікацію Онана.

Буяльський стане гравцем німецького клубу — що відомо.