Збірна України з баскетболу обіграла сильну команду Ізраїля

Україна перемогла Ізраїль. Фото: ФБУ

У Ризі національна збірна України з баскетболу продовжує підготовку до прекваліфікації Олімпійських ігор-2024. Підопічні Віталія Степановського провели вже третій товариський матч.

Збірна України обіграла команду Ізраїля з рахунком 75:69, повідомляють Новини.LIVE.

У попередніх двох товариських матчах Україна розгромно програла Литві та перемогла Швецію.

Ковляр та Зотов на висоті

Збірна України в першій половині матчу добре зіграла в захисті, завдяки чому суперник не зміг показати все, що вміє. До того ж на велику перерву команда йшла з перевагою в 5 очок.

Ізраїль добре почав третю четверть й спершу зрівняв рахунок, а потів відірвався на 5 очок. Однак Стапановський зміг повернути гравців у гру й команда зробила ривок 17:2.

В четвертій чверті українці контролювали хід гри, збільшивши перевагу до 11 очок, але ізраїльтяни вирівняли гру й створили нервову кінцівку. Але українці втримали перемогу..

Найрезультативнішим в складі України став Олександр Ковляр — 16 очок за майже 34 хвилини на майданчику. Також 14 очок приніс команді Віталій Зотов.

Контрольний матч.

Україна — Ізраїль 75:69 — (17:14, 20:18, 25:24, 13:13)

Україна: Ковляр 16 + 5 передач — 6 втрат, Зотов 14, Войналович 5 + 5 підбирань, Бобров 3 + 8 підбирань, Кравцов 13 + 6 підбирань — старт; Петров 9 — 6 втрат, Пустовий 9 + 5 підбирань, Мішула 2, Павлов 2, Крутоус 2

Нагадаємо, Олександр Усик більше не найкращий боксер у світі: українця обійшли два "монстри".

У "Зорю" перейшов ексгравець чемпіонату Італії.

"Барселона" за Усмана Дембеле отримає половину суми та просила футболіста подарувати їм іншу частину.

Стало відомо, скільки "Шахтарю" справді запропонували за Анатолія Трубіна.

Зірки спорту, блогери, дружини футболістів та боєць UFC: хто привітав Зінченка та Седан.