Зінченко, Забарний та Миколенко стартували в сезоні АПЛ — як зіграли українці

Зінченко, Забарний та Миколенко зіграли на старті нового сезону АПЛ
Олександр Зінченко веде боротьбу в матчі з "Вулверхемптоном". Фото: Reuters

У Англійській прем’єр-лізі стартував новий сезон для Олександра Зінченка, Іллі Забарного та Віталія Миколенко. Команди українців провели матчі першого туру.

Перемогти вдалося лише "Арсеналу", передає портал Новини.LIVE.

"Арсенал" Зінченка вдома протистояв "Вуверхемптону". Українець вийшов на поле з перших хвилин та допоміг команді перемогти з рахунком 2:0.

На 25-й хвилині рахунок відкрив Кай Гаверц, а на 74-й його подвоїв Букайо Сака.

Зінченко замінив на 69-й хвилині Юрріен Тімбер. Авторитетний статистичний портал WhoScored оцінив гру українці в 7 балів.

Забарний та його "Борнмут" врятувалися від поразки в матчі з "Ноттінгем Форест". Спершу команда українці пропустила на 25-й хвилині від Кріса Вуда. Вдалося зрівняти рахунок лише на 87-й хвилині після удару Антуана Семеньо — 1:1.

Забарний відіграв весь матч та отримав оцінку — 6.7 бала.

Провалив свій старт в сезоні "Евертон". Підопічні Шона Дайчас вдома програли "Брайтону" з рахунком 0:3. У суперника забили Мітома Каору на 25-й хвилині, Денні Велбек на 56-й та Сімон Адінгра на 86-й.

Миколенко відіграв на полі весь матч та отримав оцінку 5,8 балів.

Нагадаємо, Лунін замінить героя Євро-2024 в іспанському клубі.