Англія — Швейцарія — стартові склади на матч Євро-2024

Відомі стартові склади на матч Англія — Швейцарія на Євро-2024
Тренер Гарет Саутгейт та Харрі Кейн. Фото: Reuters/Kai Pfaffenbach

Збірні Англії та Швейцарії зустрілися у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу. Команда Гарета Саутгейта насилу пробилася до цієї стадії турніру.

Тренери Гарет Саутгейт та Мурат Якін вже оголосили стартові склади своїх команд на цей поєдинок, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У рамках першого раунду плей-офф Євро-2024 збірна Англії не без проблем обіграла Словаччину (2:1). Перший гол Беллінгем забив на 90+5 хвилин, а Кейн приніс своїй команді перемоги під час екстратаймів. Водночас збірна Швейцарії обіграла Італію з рахунком 2:0.