"Арсенал" врятувався наприкінці матчу, а потім виграв Суперкубок Англії у "Ман Сіті"

"Арсенал" святкує перемогу. Фото: "Арсенал"

В Англії новий футбольний сезон традиційно відкрили матчем за Суперкубок. За нагороди змагалися чемпіон, володар Кубка "Манчестер Сіті" проти віцечемпіона "Арсеналу".

Матч завершився перемогою лондонців у серії пенальті, повідомляє портал Новини.LIVE.

Попри інформацію про складну травму, в матчі зіграв Кевін де Брюйне, який вийшов на поле на 64-й хвилині й допоміг створити гол.

Гріліш та Сака в боротьбі за м'яч. Фото: "Арсенал"

Огляд матчу

Суперкубок Англії

"Манчестер Сіті" — "Арсенал" 1:1 (1:4 – пен.)

Голи: Палмер, 77 — Троссар, 90+11

"Манчестер Сіті": Ортега — Вокер, Стоунз, Діаш, Аканджі — Родрі, Ковачич (де Брюйне, 64) — Б. Сілва, Альварес, Гріліш (Фоден, 57) — Голанд (Палмер, 63).

Головний тренер: Хосеп Гвардіола

"Арсенал": Рамсдейл — Б. Вайт, Саліба, Габріель, Тімбер (Тірні, 75) — Едегор, Райс (Нкетіа, 80), Парті — Сака, Гаверц (Вієйра, 87), Мартінеллі (Троссар, 75).

Головний тренер: Мікель Артета

Попередження: Альварес — Парті, Гаверц, Габріель

"Манчестер Сіті", попри очікування на відсутність Гюндогана та Де Брюйне в центрі поля, контролював м'яч. Коли ж в другому таймі вийшов на поле бельгієць, то гра номінальних господарів поля покращилася.

На 77-й хвилині Де Брюйне під час контратаки віддав пас на Палмера, котрий пробив над Рамсдейлом — 1:0.

Троссару вдалося зрівняти рахунок лише на 11-й доданій хвилині. Після передачі Парті він за допомогою рикошету спрямував м’яч у ворота — 1:1.

В Серії пенальті не змогли забити Де Брюйне та Родрі з "Манчестер Сіті".

Нагадаємо, Олександр Усик більше не найкращий боксер у світі: українця обійшли два "монстри".

Український півзахисник французького "Марселя" Руслан Маліновський близький до того, щоб улітку перейти до "Бешикташу".

"Барселона" за Усмана Дембеле отримає половину суми та просила футболіста подарувати їм іншу частину.

Кейн та "Баварія": кінець драматичного трансферного серіалу.

Зірки спорту, блогери, дружини футболістів та боєць UFC: хто привітав Зінченка та Седан.