Бензема не реалізував пенальті та вилетів з Аль-Іттіхадом з Клубного чемпіонату світу

Карім Бензема. Фото: Reuters

Бензема та його саудівський Аль-Іттіхад неочікувано припинили боротьбу за золото Клубного чемпіонату світу. У чвертьфіналі проти єгипетського Аль-Ахлі його команда поступилась з рахунком 3:1, а сам француз не забив пенальті.

Подробиці матчу в матеріалі Новини.LIVE.

А для Бензема ж так все чудово починалося, коли він перевершив рекорд Мессі та Роналду та забив у четвертому дял себе КЧМ, у ворота Окленд Сіті, але продовження не вийшло.

Аль-Ахлі відкрив рахунок ще в середині першого тайму, коли на 21-й хвилині пенальті реалізував Маалул. А ось Карім Бензема свій 11-ти метровий удар на 45-й хвилині не забив.

За 3 хвилини другого тайму єгипетська команда довела рахунок до розгромного: на 59-й хвилині забив Ель Шахат, а на 62-й – Ашур. Після вилучення Антоні Модеста на 90-й хвилині Бензема зумів провести лише гол престижу.

Аль-Ахлі зіграє проти Флуміненсе

Таким чином, Аль-Ахлі вийшов у півфінал, де 18 грудня зустрінеться із бразильським Флуміненсе.

У другому півфіналі турніру зіграють Манчестер Сіті та японська Урава Ред Даймондс.

Нагадаємо, чинним переможцем клубного чемпіонату світу є мадридський Реал, який у лютому цього року у фіналі обіграв саудівський Аль-Хіляль із рахунком 5:3.

Нагадаємо, Миколенко отримав травму — що відомо.

УЄФА знову покарала збірну України за расизм уболівальників.

"Барселона" вкраде тренера у Циганкова та Довбика.

Олександр Зінченко тягне "Арсенал" вниз, — ексгравець збірної Англії розкритикував українця.

Донецький "Шахтар" дізнався про можливих суперників у плей-оф ЛЄ — серед них "Рома" та "Спортінг".

Другий після Шевченка — як Сікан увійшов до історії українського футболу.