"Бешикташ" — "Динамо": онлайн трансляція матчу (текстова)

Абубакар та Сирота. Фото: "Бешикташ"

У матчі-відповіді плейоф Ліги Конференцій київське "Динамо" у Стамбулі зіграє проти місцевого "Бешикташа". Якщо кияни зможуть перемогти з різницею у 2 та більше м'ячі або виграють у серії пенальті, то забезпечать собі єврокубкову осінь.

Портал Новини.LIVE проводить пряму текстову трансляцію поєдинку.

Перший матч команди зіграли 24 серпня у Бухаресті. "Динамо" змогло на рівних грати з турецьким клубом і лише у доданий час пропустило третій м'яч та програло з рахунком 2:3.

За годину до матчу команди опублікували склади на матч у Стамбулі. Мірча Луческу знову не зробив жодних замін, показавши, що молодим талантам Володимиру Бражку, Антону Царенко та Самбі Діалло не довіряє.

Також Луческу не зміг розраховувати на травмованого Андрія Ярмоленка та віддав його позицію Олександру Караваєву.

"Динамо" Київ: Бущан, Дубінчак, Сирота, Попов, Тимчик, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Волошин, Ванат.

"Бешикташ": Гюнок, Росьє, Уйсал, Коллі, Булут, Учан, Хаджіахметович, Фернандеш, Рашиця, Абубакар, Мулека.

"Динамо" у звичній синій формі. Якщо кияни зіграють гірше, ніж у першому матчі, то команду Луческу доведеться частіше випускати в жовтих кольорах.

1 хвилина. Матч розпочався. Сьогодні дуже спекотна атмосфера на стадіоні "Бешикташа", оскільки місцеві фанати, як завжди, активні.

2 хвилина. Росьє подав із правого флангу на ближню штангу, де Мулека в падінні пробив точно у Георгія Бущана.

8 хвилина. Жорстко збили Владислава Дубінчака, але арбітр не побачив серйозного порушення.

13 хвилина. "Динамо" зараз закрилося на своїй половині поля й суперник грузне у їхніх захисних редутах.

18 хвилина. Гарний момент у "Бешикташа". Після подачі з правого флангу штрафного майданчика на дальню штангу Мулека головою пробив у партнера.

18 хвилина. Учан здалеку пробив у дальній кут воріт, й Бущан відбив м'яч.

19 хвилина. Штанга! Мулека з-за меж штрафного майданчика низом пробив у праву штангу.

22 хвилина. Захист "Бешикташа" не зустрів Ваната перед своїм штрафним, після чого він з-за меж штрафного майданчика пробив над воротами.

23 хвилина. Небезпечно біля воріт "Динамо". Абубакар був близьким до того, щоб перекинути Бущана, але був трохи неточним.

29 хвилина. Шапаренко отримав жовту картку після відмашки проти Росьє.

33 хвилина. "Бешикташ" відповів жовтою карткою. Отримав її Булут, який зупинив контратаку "Динамо" фолом на Караваєві.

Фол на Караваєві. Фото: скриншот

34 хвилина. Ще одна жовта картка на Караваєву. Коллі збив гравця "Динамо", який знову рвався у контратаку.

39 хвилина. Буяльський небезпечно прострелив вздовж воротарського майданчика, але жоден  партнер не встигнув на його передачу.

39 хвилина. Сидорчук грубо зіграв у центрі поля та отримав жовту картку.

45 хвилина. Суддя додав до першого тайму лише дві хвилини. Було багато боротьби, й тому можна було більше додати.

45+2 хвилина. Кінець першого тайму. Цікавий матч, у якому "Динамо" в атаці не виглядає так безнадійно, як проти "Аріса".

46 хвилина. Розпочався другий тайм!

48 хвилина. Попов фолив на Абубакару, привіз небезпечний штрафний на свої ворота та отримав жовту картку.

Чергова атака "Бешикташу". Фото: "Бешикташ"

49 хвилина. Учан зі штрафного пробив сильно у ближній нижній кут воріт, звідки м'яч вибив Бущан.

52 хвилина. Гол забив "Бешикташ". Абубакар отримав м'яч та в штрафній "Динамо" в оточенні трьох гравців пробив у правий нижній кут воріт. До того ж під час святкування камерунець отримав жовту картку за якісь жести.

57 хвилина. Рашіца з правого флангу штрафного майданчику віддав пас на Мулеку, який з кількох метрів пробив вище воріт.

58 хвилина. Жовта картка Розьє за зрив контратаки киян.

60 хвилина. Розьє с правого флангу прострелив на дальню штангу на Мулеку, який не дотягнувся до м'яча. А там були пусті ворота.

68 хвилина. Небезпечно біля воріт "Динамо". Абубакар на лівому фланзі штрафного пробив з-під Попова над поперечиною.

72 хвилина. Жовта картка Мулеці за дуже небезпечний фол на Тимчику.

73 хвилина. Тимчик помилився й подарував м'яч Мулеці, який вбіг у штрафну по лівому флангу, після чого пробив у дальній кут воріт. Бущан відбив удар.

75 хвилина. Заміни у "Бешикташу". Ребич та Зайнутдінов замість Мулеки й Рашиці.

76 хвилина. Перші заміни й у "Динамо". Діалло та Андрієвський замість Волошина та Шапаренка.

Важко гравцям "Динамо". Фото: "Бешикташ"

81 хвилина. Заміна у "Бешикташа". Автора забитого м'яча Абубакара замінив Тосун.

82 хвилина. Жовта картка у "Бешикташа". Учан грубо зіграв проти Дубінчака.

83 хвилина. Андрієвський зі штрафного потужно пробив низом, але голкіпер забрав м'яч.

85 хвилина. У "Динамо" Бражко вийшов замість стомленого Сидорчука.

85 хвилина. Ребич з лівого краю штрафного віддав у центр на Зайнутдінова, який пробив по воротах, а Бущан як справжній чарівник витягнув м'яч.

90 хвилина. Арбітр додав п'ять хвилин.

90+5 хвилина. Кінець матчу!

ВПЕРШЕ за 18 років київське "Динамо" не зіграє у груповій стадії єврокубків. Єдине, що втішає, так це те, що з сильним "Бешикташем" грали цікавіше, ніж з "Арісом". При цьому на тренерському мостику продовжує бракувати креативності.

Нагадаємо, "Реал" підписав замість Луніна двометрового українського воротаря.

Лунін отримає запрошення від "Мілана": відома умова трансферу.

Ребров визначив остаточну заявку на матчі з Англією та Італією: без Маліновського.

Михайло Мудрик може піти із "Челсі" до закриття трансферного вікна.

Бій Усик — Хргович: де і коли відбудеться поєдинок.

"Шахтар" у третьому кошику: визначились усі учасники групового етапу Ліги чемпіонів.