Бондаренко та Сікан принесли нічию молодіжній збірній України з Ірландією

Тренерський штаб молодіжної збірної України. Фото: УАФ

Молодіжна збірна України провела свій другий матч на тренувальному зборі в Австрії. Підопічні Ротаня зіграли внічию з Ірландією U-21 — 2:2. Обидва м’ячі за молодіжну збірну забили гравці "Шахтаря" з пенальті.

Але побачити цей матч українські вболівальники, на жаль, не могли, передає портал Новини.LIVE.

Збірна України у другому контрольному матчі в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2023 знову провела контрольний матч без можливості вболівальників подивитися трансляцію.

Підопічні Руслана Ротаня відкрили рахунок у середині першого тайму, з 11-метрового відзначився Артем Бондаренко. Ірландці зуміли відігратися перед перервою після голу захисника Ендрю Морану.

Синьо-жовті знову реалізували пенальті у другому таймі, цього разу точно пробив Данило Сікан. Проте за дев'ять хвилин захисник Босун Лаваль знову зрівняв рахунок.

Статистика матчу

Україна U21 — Ірландія U21 — 2:2

Голи: Бондаренко 17 (пен.), Сікан 73 (пен.) — Моран 45+4, Лаваль 82

Україна U21: Нещерет (Фесюн, 66) — Сич (Брагару, 66), Таловєров (Сирота, 46), Батагов, Вівчаренко (Лях, 66) — Бондаренко (к) (Сігеєв, 66), Бражко (Михайленко, 46), Криськів (Очеретько, 66) — Кащук (Алефіренко, 66), Сікан (Драмбаєв, 79), В'юнник (Назаренко, 46).

До цього синьо-жовті обіграли молодіжну команду Кувейту (2:0).

Збірна України U-21 потрапила до групи В на Євро-2023, де зіграє з Румунією, Хорватією та Іспанією. 21 червня українці зустрінуться із Хорватією у стартовій грі групового етапу турніру.

У плей-офф молодіжного чемпіонату Європи вийдуть по дві найкращі команди з кожного квартету. Євро-2023 пройде з 21 червня до 8 липня.

Нагадаємо, півзахисник Руслан Маліновський може перейти до відомого клубу Бундесліги.

Донецький "Шахтар" може очолити безробітний тренер.

Дружина Кріштіану Роналду при розлученні казково розбагатіє: що вона отримає.

Поліція затримала дружину високопоставленого футбольного чиновника за п'яне водіння.

Форвард Артем Довбик замінить відомого форварда у топклубі.

Вінгер Михайло Мудрик розповів, яку команду хоче зіграти.

Воротар Анатолій Трубін розповів, що чекає на молодіжну збірну України на Євро-2023.