Джокович знявся з "нефартового" для нього турніру

Новак Джокович під час матчу. Фото: Reuters/Jayne Kamin

Відомий сербський тенісист Новак Джокович знову не зможе зіграти на турнірі серії "Мастерс" у Маямі. Спортсмен досі не виграв жодного трофея цього року.

Джокович не назвав причину, яка завадить йому зіграти зі США, повідомляє Sky Sports.

Любителі тенісу знову не побачать 36-річного Новака Джоковича на першості у Маямі. Відомий 24-разовий чемпіон турнірів "Великого шолома" проігнорував змагання серії "Мастерс". Воно пройде без першої ракетки світу.

Новак Джокович
Новак Джокович відбиває м'яч. Фото: Reuters/Jayne Kamin

Невдалий сезон Джоковича

Кілька днів тому серб програв 123-й ракетці світу на турнірі серії "Мастерс" в Індіан-Уеллсі. Італієць Лука Нарді завдав сербу поразки у трьох сетах. Слідом за цим змаганням Джокович мав вирушити до Маямі, але несподівано вирішив не виступати на цій першості, яка пройде з 20 по 31 березня.

Джокович не пояснив свого рішення. Проте турнір у Маямі традиційно є для нього "нефартовим". Востаннє Новак виступав на цьому змаганні ще 2019 року. Після цього йому заважали виступати в Маямі травми, пандемія коронавірусу та небажання вакцинуватися.

Зірковий тенісист, який ще не вигравав трофеї у 2024 році, готується виступити на ґрунтовому турнірі серії "Мастерс" у Монте-Карло. Першість пройде з 7 по 14 квітня.

Нагадаємо, Довбик влітку переїде в АПЛ — "Жирона" заробить великі гроші.