Легендарний співробітник Хмельницької АЕС Жох виграв топовий турнір з армрестлінгу

Український армреслер Олег Жох. Фото: скриншот

Легендарний український армрестлер Олег Жох переміг на турнірі East vs West 11. Багаторазовий чемпіон світу виступає у  середній ваговій категорії.

Турнір, де виграв українець, відбувся у Стамбулі (Туреччина), повідомив портал Новини.LIVE.

31-річний українець продовжує вражати світові арени у світі армрестлінгу. Цього разу в Туреччині Жох у фіналі середньої вагової категорії переміг 19-річного грузина Автанділа Тутберідзе.

Варто зазначити, що Жох є одним із найвідоміших українських армрестлерів. У нього десятки перемог на чемпіонатах світу, але у 2018 році кар'єра Олега опинилася під загрозою після трагічної автомобільної аварії. У ДТП загинув батько спортсмена, найтитулованіший український армрестлер в історії Андрій Пушкар, а сам Олег отримав численні переломи, включаючи руки.

Жоху вдалося поступово відновитися, і якщо в 2022 році в Стамбулі він став другим, то у 2024-му виборов перемогу.

Цікаво, що після трагедії та відновлення після ДТП Жох також почав працювати на Хмельницькій АЕС.

Нагадаємо, бразильський форвард із житомирського "Полісся" перейде до легендарного українського клубу.

Вийшов матеріал про відомих українських спортсменів, які загинули під час війни.

Мюнхенська "Баварія" знайшла несподівану заміну Тухелю в АПЛ.

Мудрик змінить клуб — "Челсі" готує трансфер українця.