Верняєв та Ковтун здобули нагороди на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Верняєв та Ковтун на п'єдесталі. Фото: Twitter/maple_maple555

Українські гімнасти Ілля Ковтун та Олег Верняєв здобули 2 нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики. Змагання під назвою Turnier der Meister відбулися у німецькому Котбусі.

Про це повідомив НОК України, передає Новини.LIVE.

Як і на попередньому етапі в Каїрі, до трійки призерів у вправах на паралельних брусах увійшли два українські спортсмени.

Другий тиждень поспіль Ілля Ковтун здобуває золото, а срібним призером знову став Олег Верняєв.

Верняєв програв Ковтуну одну десяту

Ковтун, який є чинним чемпіоном Європи на цьому снаряді, отримав за свій виступ у Котбусі оцінку 15,266.

Лише одну десяту (15.166) поступився колезі зі збірної олімпійський чемпіон Олег Верняєв. Більше ніхто з фіналістів не зміг здобути позначку вище 15 балів.

Третє місце посів Расуліон Абдулрахімов з Узбекистану з показником 14.766.

Нагадаємо, бразильський форвард із житомирського "Полісся" перейде до легендарного українського клубу.

Вийшов матеріал про відомих українських спортсменів, які загинули під час війни.

Мюнхенська "Баварія" знайшла несподівану заміну Тухелю в АПЛ.