Лунін зустрівся з Анчелотті та Кепою та дізнався про своє майбутнє

Лунін на тренуванні. Фото: Reuters

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті зустрівся з Андрієм Луніним та Кепою Аррісабалагою напередодні матчу з Лас-Пальмасом. В основі вийшов українець та мадридці перемогли 2:1.

Про це повідомляє видання Defensa Central, передає Новини.LIVE.

Італійський наставник запевнив воротарів, що зберігає довіру до кожного з них, а також сказав їм, щоб вони продовжували день у день боротися за місце у стартовому складі.

І Андрій, і Кепа розуміють, що коли Тібо Куртуа повернеться після травми, вони не будуть основними, але доти немає стовідсоткової впевненості в тому, хто з них буде першим номером.

Лунін отримав 6,5 за матч з Лас-Пальмас

У першому таймі в матчі проти Лас-Пальмаса в українця фактично не було роботи, а на початку другого він здійснив ефектний сейв, взявши намертво потужний удар в кут воріт.

Правда, уже за шість хвилин півзахисник "Лас-Пальмаса" Муньйос розстріляв українського кіпера з близької відстані й відкрив рахунок у матчі.

За матч Лунін отримав від Whoscored оцінку 6,5.

Нагадаємо, після приходу Шевченка легендарні українські футболісти більше не працюють в УАФ.

Трубін піде з "Бенфіки" влітку — де гратиме українець.