Магучіх отримає великі призові за перемогу в Діамантовій Лізі — про яку суму йдеться

Стало відомо, скільки заробила Ярослава Магучіх за перемогу на Діамантовій лізі
Ярослава Махучіх. Фото: instagram.com/rosya_dp

Вчора, 13 вересня, українська спортсменка Ярослава Магучіх виграла у Брюселі фінал Діамантової ліги 2024 зі стрибків у висоту. Вона підкорила висоту 1,97м.

Про це пише Sport.ua.

Магучіх вдалось підкорити планку висотою 1, 97 м та посісти перше місце на змаганнях.

Другою стала Нікола Оліслагерс з Австралії з таким же результатом, проте вона витратила більшу кількість спроб. Водночас українка Ірина Геращенко здобула третє місце з кінцевим результатом 1,92 м.

Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх. Фото: instagram.com/rosya_dp

Відомо, що за перемогу у фіналі Діамантової ліги Ярослава Магучіх заробила 30 тисяч доларів. Ірина Геращенко отримала 7 тисяч доларів за третє місце. Спортсменка, що опинилась на другому місці, здобула 12 тисяч доларів призових.

Нагадаємо, Забарний став трансферною метою двох клубів — коли може відбутися трансфер