Маліновський не вразив уболівальників: українець провалив дебют у "Дженоа"

Руслан Маліновський бореться із суперником. Фото: REUTERS/Alberto Lingria

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський уперше вийшов на поле у футболці нового клубу. Його дебютний поєдинок за "Дженоа" виявився не надто вдалим для гравця.

Маліновський практично нічим не запам'ятався на полі, повідомляє портал Новини LIVE.

Головний тренер "Дженоа" Альберто Джилардіно випустив Руслана Маліновського в основному складі на виїзний поєдинок другого туру проти "Лаціо". Проте українець не зумів виявити на полі своїх найкращих якостей.

Відгуки про гру Маліновського

Український хавбек вийшов на поле в основному складі "Дженоа" та провів у матчі 70 хвилин. За цей час він не відзначився результативними діями. "Грифони" перемогли з рахунком 1:0 завдяки голу, який на 16-й хвилині забив Матео Ретегі.