Марта Костюк виграла парний турнір з Крейчиковою та повторила унікальне досягнення

Марта Костюк та Барбара Крейчикова. Фото: Instagram/martakostyuk

У неділю, 25 червня, у Бірмінгемі відбувся фінальний поєдинок турніру WTA парного розряду. У фіналі дует другої ракетки України Марти Костюк та 12-ї ракетки світу Барбари Крейчикової переграли Сторм Сандерс та Алішу Паркс.

Подробиці протистояння та рекорд українки, в матеріалі Новини.LIVE.

Команда Марти досить легко обіграла своїх опоненток: вони забрали перший сет з рахунком 6:2, а другої тенісистки довели до тай-брейку, де Костюк та Крейчикова перемогли та здобули трофей.

Зазначимо, що Костюк та Крейчикова вперше зіграли разом. Протягом фінальної зустрічі тенісистки подали три ейси і припустилися стільки ж подвійних помилок, реалізували 4 з 7 брейк-поїнтів та програли два гейми на своїх подачах.

На шляху до перемоги у турнірі вони здолали Оксану Калашникову/Ірину Шиманович – 6:7(4), 6:4, 10-6, Фрею Крісті/Алі Коллінс – 6:3, 5:7, 10-5, Магду Лінетт/Бернарду Пера – 6:3, 6:4, Сторм Гантер/Аліша Паркс – 6:2, 7:6(7)

Третій фінал для Костюк

Костюк провела третій парний фінал на рівні WTA та виграла другий титул. У 2021 році Марта разом із Людмилою Кіченок зіграла у вирішальному матчі на Тенерифе (WTA 250), а минулого сезону разом із чешкою Терезою Мартінцовою перемогла у Порторожі (WTA 250).

У поточному сезоні лише двом тенісисткам вдавалося виграти мінімум один титул в одиночному і парному розрядах – це Барбара Крейчикова та Коко Гауфф. Минулого сезону такий результат змогли показати одразу 12 тенісисток.

Марта Костюк також стала першою українською тенісисткою, яка виграла один титул в одиночному і парному розрядах в одному сезоні з 2015 року, коли Еліна Світоліна перемогла на змаганнях у Марракеші (одиночний розряд) і Стамбулі (парний).

Нагадаємо, форвард збірної України та "Дніпра-1" Артем Довбик потрібен одній із найкращих команд Італії.

Марина Бех-Романчук виграла золото Європейських ігор та повернула збірну України до ТОП-3.

Не Кривенцов: відомі деталі нового тренера "Зорі".

Дзола, Вієйра, Давідс та Ето'О: відомі повні склади зіркового матчу на підтримку України.

Збірна України з легкої атлетики разом з Ярославою Магучіх виборола путівку до першого дивізіону командного чемпіонату Європи за підсумками виступу на Європейських іграх-2023