Миколенко грав на незвичній позиції, а Евертон втратив перемогу над Брайтоном

Віталій Миколенко. Фото: Reuters

Гравець збірної України Віталій Миколенко знову відіграв матч в АПЛ за "Еверто"н, але цього разу він вийшов на не зовсім звичній для себе позиції. Його команда вела в рахунку проти Брайтона, але врешті решт зустріч завершилась внічию 1:1.

Подробиці в матеріалі Новини.LIVE.

Українець Віталій Миколенко вийшов на матч у стартовому складі "Евертона" та відіграв весь поєдинок. Але українець грав не на позиції лівого захисника, а грав праворуч у захисті. За гру він отримав оцінку 6,4 від Whoscored.

Загалом по матчу, господарі поля перевершували суперника за ігровими показниками, проте пропустили першими й лише під кінець зустрічі, вже граючи в меншості, зуміли уникнути поразки.

"Брайтон" відігрались у меншості

У першому таймі "Брайтон" не зміг реалізувати свої моменти, а Евертон пішов на перерву зовсім без жодного удару по воротах опонента. Попри перевагу команди Роберто Де Дзербі, рахунок у поєдинку на 73-й хвилині відкрили гості зусиллями Джарреда Брантвейта.

Становище господарів поля ще ускладнилося після вилучення Біллі Гілмора за грубий фол. Проте вже у компенсований час Льюїс Данк замкнув головою подачу до штрафного майданчика та вирвав нічийний результат.

Нагадаємо, бразилець форвард із житомирського "Полісся" перейде до легендарного українського клубу.

Вийшов матеріал про відомих українських спортсменів, які загинули під час війни.

Мюнхенська "Баварія" знайшла несподівану заміну Тухелю в АПЛ.

Мудрик змінить клуб — "Челсі" готує трансфер українця.