Переміг із великим відривом — названо найкращого воротаря у світі

Едерсон відбиває удар по воротах. Фото: Reuters/Andrew Boyers

Після оголошення найкращого футболіста у світі Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS) оголосила найкращого воротаря у 2023 році. Цікаво, що цього року переможець має солідний відрив.

Найкращим голкіпером у світі визнаний бразилець Едерсон, повідомила IFFHS.

Зазначимо, що найкращим футболістом у світі за версією IFFHS вперше було визнано Ерлінга Холанда. Другим став Кілліан Мбаппе, а третім Ліонель Мессі.

Едерсон
Едерсон визнаний найкращим у 2023 році. Фото: скріншот

Найкращі голкіпери у світі

Переможець рейтингу Едерсон із "Манчестер Сіті" набрав 145 очок, а його найближчий переслідувач відстав на 72 бали. Приз бразилець отримає заслужено, оскільки з клубом виграв Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА, чемпіонат та Кубок Англії й клубний чемпіонат світу.

На другому місці фінішував Еміліано Мартінес, який виграв чемпіонат світу зі збірною Аргентини. Третє місце посів фіналіст ЛЧ із "Реалом" Тібо Куртуа.