Роналду зрівнявся з Бензема та йде далі в Арабській лізі чемпіонів

"Сію" у виконанні Роналду звучить третю гру поспіль. Фото: Twitter/Ronaldo

Форвард "Аль-Насра" Кріштіану Роналду відзначився голом у четвертьфінальному матчі чемпіонів Арабської Ліги проти "Раджа Касабланкі" та наздогнав Каріма Бензема, який разом з "Аль-Іттіхад" вилетів.

Подробиці плей-офф Ліги чемпіонів Арабских країн в матеріалі Новини.LIVE.

38-річний португалець відкрив рахунок на 19-й хвилині зустрічі. Голову передачу віддав Таліска. Ще забивали Аль-Ганам на 29-й хвилині та Фофана на 38-й, а Маду забив у власні ворота на 41-й.

Для Криштиану це третій гол у третьому матчі турніру підряд.

А от Бензема пощастило менше

Раніше Карім Бензема не реалізував пенальті у паралельному матчі чвертьфіналу за Аль-Іттіхад, який вилетів від Аль-Хілаля після поразки 1:3.

До цього Бензема теж забивав у трьох матчах поспіль, проте гольова серія французького нападника все ж перервалась.

Аль-Хілаль діяв активніше протягом усього поєдинку, забивавши у дебюті матчу (на 14-й хвилині Сергій Мілінковіч-Савіч), а також наприкінці першого та в екваторі другого тайму (45+1 Аль-Давсарі, 70 Малком). Ромаріньйо з Аль-Іттіхаду намагався на 56-ій хвилині гри подарувати інтригу вболівальникам, проте її вбив Карім Бензема, який не зміг реалізувати пенальті. Таким чином, його колектив покинув арабську Лігу чемпіонів.

Нагадаємо, Олександр Усик більше не найкращий боксер у світі: українця обійшли два "монстри".

Український півзахисник французького "Марселя" Руслан Маліновський близький до того, щоб улітку перейти до "Бешикташу".

"Барселона" за Усмана Дембеле отримає половину суми та просила футболіста подарувати їм іншу частину.

Кейн та "Баварія": кінець драматичного трансферного серіалу.

Зірки спорту, блогери, дружини футболістів та боєць UFC: хто привітав Зінченка та Седан.