"Рух" розгромив "Ворсклу", провал "Зорі", "Дніпро-1" на везінні та видаленні переміг "Полісся"

Бабенко після переможного голу. Фото: "Дніпро-1"

6 серпня у рамках Української прем'єр-ліги пройшло чотири матчі другого туру Української прем'єр-ліги. Дві гри завершилися сенсаціями.

У центральному матчі ігрового дня "Дніпро-1" відіграв проти "Полісся", повідомив портал Новини.LIVE.

Центральним матчем ігрового дня стало протистояння віцечемпіона України "Дніпра-1" та амбіційного новачка з Житомира.

Результат матчу вирішило видалення на 20-й хвилині гравця "Полісся" Богдана Кушніренка. При цьому, граючи в більшості, у "Дніпра-1" без Артема Довбика були проблемі з реалізацією моментів. Рахунок на 63-й хвилині красивим дальнім ударом під стійку відкрив Олександр Піхальонок.

Проте на 86-й хвилині суддя призначив пенальті за очевидну гру рукою й тому з 11 метрів Денис Янаков не промахнувся. Матч йшов до нічиєї, поки на 1-й доданій хвилині Руслан Бабенко не завдав наддальнього удару, який прошив ворота гостей.

"Дніпро-1" — "Полісся" — 2:1

Голи: Піхальонок, 63, Бабенко, 90+1 — Янаков, 87 (пен.)

"Дніпро-1": Кінарейкін — Є. Пасіч (Танчик, 46), Адамюк, Сарапій, Каплієнко — Бабенко, Бланко — Мірошниченко (Сваток, 66), Піхальонок, Рубчинський (Когут, 63) — Третьяков (Ківінда, 63).

"Полісся": Кудрик — Кравченко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков — Кушніренко, Огіря — Козак (Назаренко, 46), Танковський (Крушинський, 64), Макуана — Будківський (Янаков, 76).

Попередження: Пасіч, Сваток, Сарапій — Танковський

Видалення: Кушніренко, 20

Ковалівський "Колос" приймав "Чорноморець" й на початку матчу мав декілька непоганих моментів для взяття воріт. Але вдалося відкрити рахунок лише на 77-й, коли Вдадислав Велетень на дальній штанзі відгукнувся на подачу з правого флангу.

На 88-й хвилині матчу після подачі з флангу Вадим Мілько скинув у центр штрафної м’яч на Андрія Цурікова, і той не залишив шансів голкіперу.

"Колос" — "Чорноморець" — 2:0

Гол: Велетень, 77, Цуріков, 88

"Колос": Фесюн, Бондаренко, Бурда, Демченко (Ільїн 73), Цуріков, Оріховський (Мілько 85), Безбородько (Салабай 73), Лучкевич, Золотов, М'якушко (Велетень 64), Богданов (Болбат 64)

"Чорноморець": Білик, Єрмаков, Гучек (Штогрін 84), Кузик, Шпорн (Хадіда 84), Путря, Бойчук, Васильєв, Брагару, Ієде Самсон, Салюк

Попередження: Богданов 54, Золотов 61, Оріховський 81 – Путря 17, Бойчук 45, Гучек 45+4, Шпорн 66, Салюк 78, Білик 80

"Луганська "Зоря" на початку матчу заробила пенальті, який реалізував Денис Антюх. Під завершення першого тайму Максим Луньов відновив парітет.

На 57-й хвилині підопічні Юрія Вернидуба повели у рахунку. Це Клим Приходько відгукнувся на передачу молодого Івана Дібанго.

На 72-й хвилині вилучили Іллю Гулька й шансів у "Зорі" зрівняти рахунок поменшало. До того ж на 88-й хвилині суддя призначив пенальті в ворота "Зорі", але Дмитро Хомченовський пробив у поперечину.

В компенсований час Роман Дебелко закріпив перевагу "Кривбасу" — 3:1.

"Зоря" — "Кривбас" — 1:3

Голи: Антюх, 4 (пен.) — Луньов, 42, Приходько, 57, Дебелко, 90+6

"Зоря": Сапутін, Батагов, Снурніцин (Гулько, 59), Вантух, Кірюханцев, Дрішлюк (Нагнойний, 68), Мишньов, Волошин (Тлумак, 83), Антюх (Бугай, 59), Аліференко (Мичин, 59)

"Кривбас": Кліщук, Понєдельник, Безкоровайний, Стецьков, Дібанго, Ілич (Татарков, 58), Бізімана (Приходько, 46), Задерака, Луньов (Дебелко, 86), Хомченовський, Кожушко (Вакулко, 77)

Попередження: Вантух, Антюх, Гулько, Бугай – Задерака, Бізімана, Кожушко, Татарков

Вилучення: Гулько, 72

Після вильоту з єврокубків полтавська "Ворскла" приїхала до Львова й вже на 10-й хвилині відкрила рахунок зусиллями Олександра Скляра. До великої перерви Юрій Климчук з пенальті рахунок зрівняв.

У другому таймі Климчук вивів львівян вперед. На 70-й хвилині Ілля Квасниця збільшив перевагу, а на 81-й хвилині автогол Євген Павлюка встановив кінцевий рахунок — 4:1.

"Рух" — "Ворскла" — 4:1

Голи: Климчук, 37 (пен.), 58, Квасниця, 70, Павлюк, 81 (АГ) – Скляр, 10

"Рух": Ледвій, Климчук, Притула (Бренер 71), Дідик, Едсон Фернандо (Слюсар 77), Сапуга, Сич  (Лях 77), Теслюк (Квасниця 57), Слюбик, Роман, Руніч (Соломон-Отабор 57)

"Ворскла": Ісенко, Скляр, Юрченко (Тіагуїньо 75), Степанюк, Павлюк, Крупський (Хрипчук 69), Бацула (Тузенко 88), Нестеренко, Челядін (Кулаковський 69), Кане, Сантана (Ізотов 87)

Попередження: Слюбик 25 — Сантана 36, Бацула 42, Крупський 65

Нагадаємо, Олександр Усик більше не найкращий боксер у світі: українця обійшли два "монстри".

Український півзахисник французького "Марселя" Руслан Маліновський близький до того, щоб улітку перейти до "Бешикташу".

"Барселона" за Усмана Дембеле отримає половину суми та просила футболіста подарувати їм іншу частину.

Кейн та "Баварія": кінець драматичного трансферного серіалу.

Зірки спорту, блогери, дружини футболістів та боєць UFC: хто привітав Зінченка та Седан.