"Рух" став на крок ближче до вильоту з УПЛ після матчу з "Інгульцем"

Рух став на крок ближче до вильоту з УПЛ після матчу з Інгульцем
Футболісти ФК "Інгулець" перед матчем. Фото: УНІАН

Футбольний клуб із Петрово "Інгулець" прийняв львівський "Рух" у рамках перенесеного матчу десятого туру чемпіонату України (УПЛ). Обидві команди сподівалися набрати очки та покращити турнірне становище.

Гра вийшла важкою для обох команд, повідомляє портал Новини.LIVE.

"Інгулець" програв два останні поєдинки, мінімально поступившись спочатку "Ворсклі", а потім "Колосу". Водночас футболісти зі Львова підійшли до поєдинку у гарному настрої після того, як зіграли вдома внічию з київським "Динамо".

Хід матчу

"Інгулець" — "Рух" — 1:0 (1:0)

Гол: Ковальов, 15 (з пенальті)

Вилучення: Соломон, 90 ("Рух") — повторне попередження

"Інгулець": Паламарчук, Нагієв, Кучеренко, Ковальов, Запорожець, Кухарук, Клименко, Смоляков, Козак, Головкін (Поспєлов, 71), Резепов (Одарюк, 69).

Тренер: Сергій Ковалець.

"Рух": Паньків, Роман (Кітела, 29), Слюбік, Слюсар, Лях, Підгурський, Таллес, Довгий, Місік (Альваренга, 29), Соломон, Клімчук.

Тренер: Віталій Пономарьов.

Господарі поля дуже активно розпочали матч. Вони могли відкрити рахунок уже на третій хвилині, але Резепов головою послав м'яч поруч зі штангою. А невдовзі Роман зіграв рукою у штрафному майданчику львівської команди. Рефері призначив пенальті, що їх реалізував Ковальов, 1:0.

У гостей зовсім нічого не виходило. Вже у середині першого тайму тренер провів подвійну заміну у команді. Але це не допомогло. Незадовго до перерви Слюбик вибив м'яч із воріт після удару у виконанні Кучеренка.

На самому початку другого тайму Резепов перевірив реакцію воротаря "Руху". Паньків врятував команду від другого голу Львів'яни відповіли на 71-й хвилині, коли Клімчук після передачі від Ляха з гарної позиції не влучив у ворота.

Гості відчайдушно намагалися уникнути поразки, але не досягли успіху в цьому. "Інгулець" піднявся на дев'яте місце у турнірній таблиці. "Рух" залишився на 15-й сходинці в зоні вильоту.

Нагадаємо, бразилець Неймар показав свою вагітну подругу, яка незабаром народить йому другого сина.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми у Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігес. Лідер "Аль-Насра" знову опинився у центрі скандалу. Під час матчу проти "Аль-Хіляля" Роналду застосував задушливий прийом стосовно суперника.

Український півзахисник Руслан Маліновський став запасним гравцем "Марселя". Тренер команди пояснив це рішення.

Стало відомо, хто може стати наступним суперником Олександра Усика після зриву бою проти Тайсона Ф'юрі.