УЄФА покарала Румунію: її фанати посягнули на територію України

Уболівальники збірної Румунії. Фото: REUTERS/George Calin

Федерацію футболу Румунії покарано за поведінку своїх уболівальників на матчі з Косово. Фанати тоді відзначились політичними висловлюваннями.

В УЄФА дискваліфікували домашній стадіон збірної, повідомили у Федерації футболу Румунії.

Зазначимо, що дисциплінарний комітет УЄФА також оштрафував Українську асоціацію футболу за расизм на трибунах із Північною Македонією.

вболівальники збірної Румунії

Ультрас хочуть повернути Бессарабію

На матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 між Румунією та Косово арбітр вирішив призупинити гру на 18-й хвилині першого тайму. Причиною такого рішення стали банери вболівальників збірної Румунії, де було написано: "Косово — це Сербія", "Бессарабія — це Румунія".

Арбітр відновив матч лише за 50 хвилин. Проте, за правилами УЄФА, він не мав цього робити, оскільки політичні вигуки тривали. Арбітру необхідно було завершити матч, після чого румуни здобули б технічну поразку — 0:3.

Після гри Федерація футболу Румунії назвала поведінку вболівальників безвідповідальною та дистанціювалася від них.

Зазначимо, що Бессарабія знаходиться на території Молдови та в частинах Одеської та Чернівецької областей України.

Нагадаємо, Циганков зацікавив відомий клуб: коли може відбутися трансфер.

Збірна України отримала дискваліфікацію: за що покарали.

Лунін вирішив, де продовжить кар'єру: настав час прощатися з "Реалом".

Суркіс розповів, що чекає на "Динамо" в майбутньому.

Холанд може піти з "Манчестер Сіті": готується трансферний рекорд.

Талант "Динамо" не хоче затримуватись в Україні: куди хоче перейти.