Україна була близькою до перемоги над Іспанією, але лише нічия

Вівчаренко відіграв половину тайму проти Іспанії Фото: twitter.com

27 червня збірна України у фінальному третьому турі групового етапу зіграла проти збірної Іспанії. Команди визначили переможця квартету В.

За підсумками матчу збірна України та Іспанія зіграли з рахунком 2:2, повідомляє портал Новини.LIVE.

Збірна України у перших двох матчах здобула перемогу над Хорватією (2:0) та Румунією (1:0). Іспанія виграла у румунів (3:0) та хорватів (1:0) і лише за різницею забитих та пропущених м'ячів випереджали синьо-жовтих до фінального туру.

Руїс зрівняв рахунок у кінці матчу. Фото: twitter.com/SEFutbol

Огляд матчу

Іспанія U-21 — Україна U-21 2:2

Голи: Желізко, 49 (авт.), Руїс, 90 — В’юнник, 43, Судакова, 82 (пен.)

Іспанія U-21: Агірресабала (Роман, 46) — Арнау Мартінес, Гільямон, Хіла, Санчес — Бернабе (Вейга, 82), Сансет (Руїс, 63) — Барренечеа (Родрі, 74), Орос, Рікельме — Камельйо (Бланко, 63).

Головний тренер: Санті

Україна U-21: Нещерет — Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко (Сич, 46) — Очеретько (Судаков, 73), Желізко — Назаренко (Сікан, 74), Криськів (Бражко, 63), Брагару (Кащук, 63) — В’юнник.

Головний тренер: Руслан Ротань

Для збірної України добрими виявилися лише перші 5 хвилин, після чого суперник повністю захопив контроль над м'ячем та домінував на полі.

На 6-й хвилині Очеретько віддавав передачу у свій штрафний майданчик та подарував м'яч супернику. Камельйо не пробив Нещерета.

На 27-й хвилині схожої на помилку Очеретька припустився Салюк. З другої спроби Камельйо знову не зміг обіграти Нещерета.

Потім Україна несподівано відкрила рахунок на 43-й хвилині. Назаренко протягнув м'яч через половину поля, увійшов у штрафний майданчик і навісив у центр на В'юнника, який головою не промазав.

На початку другого тайму у своєму штрафному майданчику після прострілу з лівого краю майданчика Сирота відбив м'яч у Желізка, а від того у ворота — автогол.

Сирота реабілітувався на 80-й хвилині, коли його закидання у штрафний майданчик суперника призвело до пенальті. Захисник сфолив на Сікані і арбітр вказав на 11 метрів. До точки підійшов Судаков і розвів голкіпера та м'яч по різних кутках.

Іспанці останні 10 хвилин та доданий час намагалися нагнітати біля воріт України й домоглися свого. Пас у штрафний майданчик на Руїса призвів до того, що іспанець обіграв Сироту і зрівняв рахунок 2:2.

Нагадаємо, Михайло Мудрик продовжить кар'єру у топ-клубі: готують трансфер.

Анатолій Трубін отримав пропозицію від відомого клубу: "Шахтар" прощається із голкіпером.

Віталій Буяльський хоче піти з "Динамо" заради закордонного клубу.

Лідер "Челсі" перейшов до "Арсеналу": скільки заплатили "каноніри".

Форвард Едін Джеко відмовився грати в Росії та викликав скандал у "Фенербахче".

Харрі Кейн поставив ультиматум "Тоттенгему": чого хоче форвард