Україна встановлює нові рекорди на Паралімпіаді — Дементьєв виборов ще одне "золото"

Дементьєв приніс Україні 16 золоту медаль у Парижі
Єгор Дементьєв із золотою медаллю. Фото: Reuters/Maria Abranches

Збірна України здобула ще одну золоту медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Єгор Дементьєв переміг у шосейній груповій велогонці.

Спортсмен технічно випередив конкурентів незадовго до фінішу, повідомляє Новини.LIVE.

Єгор Дементьєв виїде з Парижа із двома нагородами. Раніше він завоював срібну медаль на велотреку в індивідуальній гонці переслідування на 4000 метрів у класі C5.

Єгор Дементьєв
Єгор Дементьєв одразу після фінішу гонки. Фото: Reuters/Gonzalo Fuentes

Переможний фініш Дементьєва

У груповій шосейній велогонці українець тривалий час тримався у групі лідерів. Однак на фініші спортсмену вдалося випередити всіх своїх конкурентів — французів Кевіна ле Канффа та Гатьєна ле Руссо, а також нідерландця Мартена ван де Пола.

Золота медаль Дементьєва стала для збірної України вже 16 на Паралімпіаді у Парижі. Національна команда утримує сьоме місце у загальному заліку.

Єгор Дементьєв взяв участь у своїй четвертій Паралімпіаді поспіль. У Лондоні-2012 він став дворазовим чемпіоном, перемігши у шосейній гонці та гонці з роздільним стартом. На рахунку Дементьєва та золота медаль у Ріо-де-Жанейро, а також "срібло" у Токіо-2020.

Нагадаємо, Циганков посварився з керівництвом "Жирони" — причина досить серйозна

Шовковський привернув увагу відомого клубу — тренер отримає вигідну пропозицію.

Лунін проведе переговори про трансфер із титулованим англійським клубом.

Забарний назвав найталановитішого гравця "Динамо" і пророкує йому топові чемпіонати.

В "Евертоні" незадоволені грою Миколенка — що чекає на українця.

Суркіс несподівано звернувся до одного з найвідоміших колишніх легіонерів "Динамо".

спорт Паралімпійські ігри Паралімпійська збірна України Велоперегони Париж-2024 Єгор Дементьєв