Українець Федоренко став першим в історії призером чемпіонату Європи з каяк-кросу

Українець Федоренко здобув медаль у престижному виді спорту
Олександр Федоренко із медаллю. Фото: facebook.com/groups/canoeofukraine/

Молодий український спортсмен Олександр Федоренко став володарем срібної медалі в індивідуальних перегонах з каяк-кросу. Веслувальник здобув нагороду у дебютній дисципліні на чемпіонаті Європи U-23.

Федоренко встановив унікальне досягнення на турнірі у Польщі, повідомляє у Facebook "Веслування України".

У Кракові відбувається важливий турнір для молодих спортсменів. Олександр Федоренко став першим в історії призером чемпіонату Європи з каяк-кросу серед юніорів та молоді до 23 років. Українець лише на 0,03 секунди поступився переможцю запливу, яким став француз Лео Віттон. Бронзову медаль виборов інший французький спортсмен Анатолій Делассус.

Олександр Федоренко
Олександр Федоренко, Лео Віттон та Анатолій Делассус. Фото: facebook.com/groups/canoeofukraine/

Важливе досягнення українського спортсмена

Федоренко зумів піднятися на подіум дебютної дисципліни в індивідуальних перегонах у каяк-кросі. Олександр завоював медаль у континентальній першості з гребного слалому серед спортсменів віком до 23 років.

Раніше та дисципліна, в якій Федоренко завоював "срібло", була відома як гонка на якийсь час. Тепер це індивідуальна гонка у каяк-кросі.

Нагадаємо, Судаков продовжить кар'єру в Англії — "Шахтар" змушений продати гравця.

Тренер "Роми" оцінив дебют Довбика та пояснив, чого не вистачає українцю.

Лунін замінить героя Євро-2024 в іспанському клубі.

Футболісти "Кривбаса" спровокували скандал після перемоги над "Вересом".

Трубін отримав травму — коли український голкіпер повернеться на поле.

"Динамо" дозаявило футболіста збірної України на матчі із "Зальцбургом" у Лізі чемпіонів.

спорт Олімпійські ігри веслування на каное та байдарці академічна гребля Олександр Федоренко