Україні гарантована участь у плей-оф Ліги націй навіть після поразки Італії

Головний тренер збірної України Сергій Ребров. Фото: УАФ

Хороші новини для збірної України з футболу надійшли із Лєсковаца, де Сербія зіграла 2:2 з Болгарією. У команди Сергія Реброва збільшились шанси на потрапляння на чемпіонат Європи-2024.

Україна може зіграти у плей-оф Ліги націй, повідомив портал Новини.LIVE.

19 листопада у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 пройшли завершальні матчі в групі G. Найбільший інтерес був до гри Сербія—Болгарія, де вирішувалась доля не тільки господарів матчу, але й збірної України.

Підігріваючи сподівання, гра вийшла насправді нервовою, оскільки Сербії, щоб вийти на Євро-2024, та Україні для гарантування місця в плей-оф Ліги націй, яке дозволить потрапили на Євро, потрібна була нічия або перемога.

Серби першими забили гол зусиллями Вельковича, але у другому таймі Русєв зрівняв рахунок, а Десподов вивів болгар вперед. Господарі змогли відновити паритет лише на 82-й хвилині.

Серби вийшли на Євро-2024 із другого місця, не пропустивши туди Чорногорію. З першої позиції на турнір потрапила Угорщина.

Тепер збірна України у разі нічиєї або поразки в матчі з Італією гарантує собі місце в плей-оф ЛН, через яке може вийти на Євро-2024.

Нагадаємо, Довбик зізнався, що хоче змінити команду.

Кіліан Мбаппе переплюнув Мессі та Роналду і зробив унікальне досягнення.

Судаков може відмовити "Ювентусу" через інтерес іспанського гранда.

Роналду встановив унікальний бомбардирський рекорд із відбору на Євро-2024.

Гутцайт розповів, навіщо Мудрика, Довбика та інших футболістів випускали із країни.

УЄФА спровокувала скандал, заборонивши хвилину мовчання на матчі Польща — Ізраїль.