Зінченко прощається з чемпіонством: "Манчестер сіті" розтрощив "Арсенал" в матчі сезону АПЛ

Зінченко прощається з чемпіонством – Манчестер сіті розтрощив Арсенал
Українець боровся та отримав середній бал. Фото: Reuters/Phil Noble

Вирішальний двобій за чемпіонство в АПЛ завершився повним домінуванням команди Гвардіоли. "Манчестер сіті" маючи 2 матчі в запасі переграли прямого конкурента за золото "Арсенал" з великим рахунком та наблизились на відстань 3 очок.

Ця гра стала справжнім бенефісом зв’язки Холанд – Де Брюйне, передають Новини.LIVE.

Команди грали майже в основних складах. У "Ман сіті" не вистачало лише Аке замість якого грав Аканджі, а в "Арсеналу" місце Саліба займав Холдінг.

Холанда та Де Брюйне не зупинити

На жаль для прихильників Зінченка та “канонірів” вже з самого дебюту господарі почали знімати усі питання щодо переможця в зустрічі від якої залежала доля чемпіонських нагород. Холанд та Де Брюйне на 7-й хвилині розіграли першу гольову комбінацію, норвежець віддав, а бельгієць точно пробив.

Потім в першому таймі у підопічних Гвардіоли була ще серія гольових моментів, але Холанду та Де Брюйне довго не щастило забити другий м’яч. Надійно захищав ворота Ремсдейл. Пробити його вдруге зумів лише Стоунз в компенсований час. Рефері прийняв рішення лише за допомогою ВАРу.

В другому таймі "Ман сіті" продовжили свою справу. Знову Холанд приймає в центра, розгортається та пасує на Де Брюйне, якого не можуть втримати захисники.

Єдиний гол для "Арсеналу" провів Холдінг на 85-й, але у відповідь Холанд розправив зачистку та нарешті для його команди забив. Підсумок 4:1 та, якщо "Сіті" не буде втрачати очок, то стане чемпіоном.

Зінченко отримав від Whoscored не найнижчий бал – 6,1. Але нічим не виділявся.

Головний тренер англійського "Манчестер Юнайтед" Ерік Тен Хаг заявив, що його клуб не відмовився від ідеї запросити лідера "Тоттенгема" Харрі Кейна.

Нагадаємо, громадянська дружина Кріштіану Роналду знову здивувала своїм виглядом. Джорджіна Родрігес показала фотографії, на яких позує у відвертому вбранні.

"Динамо" втратило ще одного форварда — гравцю доведеться знову лягти під ніж.

"МЮ" підпише чемпіона світу у складі Аргентини. Гучний трансфер відбудеться влітку.

Найгарячіша спортсменка світу Аліка Шмідт показала ідеальну фігуру в жовтому купальнику.