Довбик забив Бетісу в чемпіонаті Іспанії

Артем Довбик. Фото: "Жирона"

Лідер чемпіонату Іспанії "Жирона" у ці хвилини грає матч 18-го туру. Суперником каталонців став "Бетіс".

У першому таймі гол забив українець Артем Довбик, повідомляє портал Новини.LIVE.

Перший тайм матчу "Бетіс" — "Жирона"

Команда Мічела Санчеса з перших хвилин матчу заволоділа перевагою та майже не давала шансів суперникам.

Єдиний гол забила "Жирона" наприкінці першого тайму. На Савіо сфолили у штрафному майданчику "Бетіса" і арбітр призначив пенальті. На 39-й хвилині до точки підійшов Довбик, який розвів голкіпера і м'яч різними кутами воріт — 0:1.

Зазначимо, що через чотири хвилини Артем заробив жовту картку.

Для Довбика забитий м'яч став одинадцятим у чемпіонаті. Також в українця чотири результативні передачі.

Нагадаємо, "Шахтар" продасть гравця збірної України до клубу УПЛ.

Трубін припустився помилки, яка може налаштувати проти нього вболівальників "Бенфіки".

У Росії ухвалили рішення про вихід із УЄФА — що відомо.