Конопля розповів, що зробив Ребров у перерві матчу з Північною Македонією

Юхим Конопля після забитого м'яча. Фото: REUTERS/Ognen Teofilovski

У рамках відбору на Євро-2024 збірна України на виїзді у вольовому стилі обіграла Північну Македонію з рахунком 3:2. Цікаво, що на перерву команди йшли при рахунку 0:2 на користь македонців.

Правий захисник збірної України Юхим Конопля в ефірі Суспільного розповів, що головний тренер Сергій Ребров зробив у перерві матчу.

У кваліфікації на Чемпіонат Європи-2024 збірна України провела два матчі. У першій грі синьо-жовті поступилися Англії з рахунком 0:2.

У перерві виправили помилки

Конопля в матчі проти Північної Македонії вийшов на поле після перерви та з передачі Михайла Мудрика забив свій дебютний м’яч за збірну. Після удару Юхима рахунок став 2:2.

"Відчуття дуже позитивні, тому що допоміг виграти команді. Я вважаю, що доклав зусиль та трохи освіжив гру, і нам це дійсно допомогло, я дуже радий цьому", — сказав Конопля.

За словами Коноплі, в перерві Ребров вказав на помилки гравців та закликав додати в бажанні перемогти.

"В роздягальні нам показали наші помилки, які ми робили в першому таймі. Сказали, що потрібно трішки додати в бажанні, тому що в першому таймі програвали боротьбу, підбори, гра не йшла, а в другому таймі вийшли, додали та все вийшло", — розповів захисник.

Нагадаємо, півзахисник Руслан Маліновський може перейти до відомого клубу Бундесліги.

Донецький "Шахтар" може очолити безробітний тренер

Дружина Кріштіану Роналду при розлученні казково розбагатіє: що вона отримає.

Поліція затримала дружину високопоставленого футбольного чиновника за п'яне водіння.

Форвард Артем Довбик замінить відомого форварда у топклубі.

Вінгер Михайло Мудрик розповів, яку команду хоче зіграти.

Воротар Анатолій Трубін розповів, що чекає на молодіжну збірну України на Євро-2023.