Магучіх побила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту

Ярослава знову найкраща. Фото: Instagram/yaroslava.mahuchikh.fp

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх показала найкращий результат сезону у світі. Вона успішно виступила на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold у Найробі у Кенії.

Спортсменка посіла перше місце, показавши результат 2,00 метри, передають Новини.LIVE.

Бронзова призерка Олімпіади в Токіо Ярослава Магучіх з Дніпра першою у світі у 2023 році подолала висоту у рівно 2 метри на свіжому повітрі. Це найкращий результат сезону у світі.

Також Ярослава встановила рекорд змагань в Кенії. Попередній становив 1.91 метр і належав британці Лаурі Зіанор.

Крім Магучіх, до Топ-4 також увійшли ще дві українки: Катерина Табашник (третє місце — 1,86 метра) та Юлія Левченко (четверте місце — 1,86 метра).

Україну представляли четверо спортсменів

У змаганнях метальників списа у Найробі українець Артур Фельфнер показав восьмий результат.

World Athletics Continental Tour Gold у Найробі — перші змагання в сезоні на такому рівні.

Збірну України на турнірі представляли четверо спортсменів: Ярослава Магучіх, Катерина Табашник(1,86 метра — бронза), Юлія Левченко(1,86 метра — четверте місце, більше спроб) та Марина Ковтунова(1,78 метра — восьме місце).

Один із лідерів УПЛ "Дніпро-1" з наступного сезону змінить домашній стадіон.

Лише срібні нагороди зуміли здобути у чемпіонаті ОАЕ в складі "Аль-Айну" український тренер Сергій Ребров та вінгер команди Андрій Ярмоленко

Український боксер Денис Берінчик втратив один зі своїх титулів.

Українець Михайло Мудрик не потрібен "Челсі". У клубі вирішили долю гравця.

Тенісистка Леся Цуренко зробила несподівану заяву після перемоги над Еліною Світоліною.