Мудрик провалив поєдинок з "Борнмутом": оцінка українця за матч

Михайло Мудрик в матчі з "Борнмутом". Фото: Reuters/PETER CZIBORRA

Лондонський "Челсі" здобув виїзну перемогу над "Борнмутом" Іллі Забарного в рамках 35 туру Англійської Прем'єр-ліги. Михайло Мудрик відіграв 63 хвилини у цій зустрічі, однак результативними діями не запам'ятався.

Про це повідомляє Новини.LIVE.

Михайло Мудрик з'явився у стартовому складі "Челсі" в матчі проти "Борнмута". На 63 хвилині поєдинку українця замінив Рахім Стерлінг.

Мудрик
Півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик. Фото: Reuters/PETER CZIBORRA

Авторитетний статистичний портал WhoScored оцінив дії Михайла у 6,2 бали. Це друга найгірша оцінка серед футболістів, що зіграли з перших хвилин.

"Аристократи", у підсумку, переграли господарів з рахунком 1:3. Голи у свій актив записали Галлахер, Бадьяшиль та Жоау Фелікс. У "вишень" відзначився Вінья.

Варто зазначити, що Ілля Забарний весь матч провів на лаві запасних.

Після цієї перемоги "Челсі" посідає 11 сходинку у турнірній таблиці АПЛ.

Нагадаємо, головний тренер "Аль-Айну" Сергій Ребров залишить клуб після закінчення поточного сезону в ОАЕ.

Екснападник "Динамо" відхрестився від власних дітей.

Брати Суркіси програли суд, і це може вплинути на долю київського "Динамо".

Одразу два голкіпери збірної України опинилися у списку потенційних трансферів одного з клубів італійської Серії А. Анатолій Трубін та Андрій Лунін можуть кардинально змінити вектор розвитку кар'єри.

Джуд Беллінгем відмовив "Ман Сіті", "Челсі" та "ПСЖ" через вагому причину.

Захисник збірної України Олександр Зінченко може піти з "Арсеналу". Вже відомо, які клуби ним цікавляться.