Середа здобув "золото" у стрибках у воду на Європейских іграх

Збірна України на Європейських іграх. Фото: REUTERS/Sarah Meyssonnier

Українські спортсмени додали кілька золотих нагород до "скарбнички" національної команди на Європейських іграх у Польщі. Молодий Олексій Середа піднявся на найвищий щабель п'єдесталу у віці 17 років.

Цього разу тріумфу досягли фахівці зі стрибків у воду, повідомила Луганська ОДА.

Атлети з Луганської області чотири рази опинялися у трійці найкращих у своїх дисциплінах. Вони здобули три золоті та одну срібну медалі.

Олег Колодій та Данило Коновалов
Олег Колодій та Данило Коновалов святкують перемогу. Фото: Google

Досягнення спортсменів

На Європейських іграх у Польщі відбулися змагання із синхронних стрибків у воду з триметрового трампліна. Українці Олег Колодій та Данило Коновалов стали чемпіонами з цієї дисципліни. Це дебютні європейські ігри для обох спортсменів. Вони набрали рекордну суму балів — 410,16.

17-річний Олексій Середа завоював золоту медаль у синхронних стрибках із 10-метрової вежі. У командних змаганнях молодий спортсмен переміг разом із Ганною Письменською.

Олексій Середа
Олексій Середа під час інтерв'ю. Скриншот YouTube

У синхронних стрибках з вежі свою першу медаль у дорослому турнірі виборола Софія Есман. Вона стала другою на Іграх у цій дисципліні.

Нагадаємо, Віктор Циганков став головною трансферною метою відомого клубу.

Дружина Роналду показала зворушливе спілкування Кріштіану з дітьми.

Інший воротар збірної України Анатолій Трубін отримав пропозицію від відомого клубу: "Шахтар" отримає великі гроші за гравця.

"Ярмоленка не попередили, що Суркіс все вирішує": Леоненко розкритикував "Динамо"

Після виходу з "ПСЖ" Серхіо Рамос уже вибрав новий клуб.

Курйоз дня: Меддісон влаштував у соцмережах істерику через трансфер у "Тоттенгем".