Україна дотиснула Північну Македонію: відео голів

Збірна України виходить на матч проти Македонії Фото: REUTERS/Ognen Teofilovski

У рамках відбору на Євро-2024 збірна України на виїзді обіграла Північну Македонію з рахунком 3:2. Це друга така вольова перемога в історії національної команди.

Михайло Мудрик створив два голи, а удар Віктора Циганкова приніс перемогу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Збірна України після першого тайму програвала супернику з рахунком 0:2, а після перерви кардинально змінила гру, що вилилось у голи Іллі Забарного, Юхима Коноплі та Циганкова.

Відео найкращих моментів матчу

Після гри з Північною Македонією у збірної України три очки після двох матчів. У першому українці поступилися Англії.

Таку вольову перемогу збірній Україні вдавалася отримати 7 жовтня 2000 року в матчі з Вірменією, коли синьо-жовті поступалася з рахунком 0:2, а потім виграли 3:2. Цікаво, що у тому матчі відіграв нинішній головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Нагадаємо, півзахисник Руслан Маліновський може перейти до відомого клубу Бундесліги.

Донецький "Шахтар" може очолити безробітний тренер

Дружина Кріштіану Роналду при розлученні казково розбагатіє: що вона отримає.

Поліція затримала дружину високопосадовця за п'яне водіння.

Форвард Артем Довбик замінить відомого форварда у топ-клубі.

Вінгер Михайло Мудрик розповів, за яку команду хоче зіграти.

Воротар Анатолій Трубін розповів, що чекає на молодіжну збірну України на Євро-2023.