Кохан вперше в кар’єрі здобув медаль чемпіонату Європи

Кохан став третім у метанні молота на чемпіонаті Європи у Римі
Український метальник молота Михайло Кохан. Фото: Reuters/Kai Pfaffenbach

У Римі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики збірна України завоювала третю бронзову нагороду. Автором здобутку став метальник молота Михайло Кохан.

Українець втретє в сезоні метнув снаряд за 80 метрів, повідомив портал "Суспільне Спорт".

На шляху до фіналу Кохан метнув снаряд лише раз, але показник 77,77 м дозволив йому кваліфікуватися у боротьбу за медалі.

У фіналі після трьох спроб Кохан йшов другим з результатом 80,10 м. Випереджав українця лише поляк Войцех Новіцкі — 80,14 м.

Кохан покращив свій результат у п’ятій спробі, метнувши снаряд на 80,18 м. Українець поступився лише поляку Новіцкі (80,95 м.) та угорцю Бенце Халасу (80,48 м.).

Загалом на чемпіонаті Європи в Римі медаль Кохана стала четвертою для збірної України та третьою бронзовою після Людмили Оляновської у спортивній ходьбі на 20 км та Ірини Геращенко в стрибках у висоту. Єдине золото на турнірі виграла Ярослава Магучіх у стрибках у висоту.

Кохан у свої 23 роки раніше здобував медалі чемпіонату Європи лише на юніорському та молодіжному рівні.

Нагадаємо, Маліновський розповів про перехід у житомирське "Полісся".

Роналду розчарувався в Саудівській Аравії та хоче повернутися до Європи.

Зінченко попрощається з "Арсеналом" — відомий новий клуб українця.

Мудрик назвав футболіста збірної України із найсильнішим ударом.

Кевін Де Брюйне сказав Гвардіолі про бажання піти з "Манчестер Сіті" — що відомо.

Роналду назвав головного претендента на Золотий м'яч-2024.

Новий претендент на Трубіна готовий заплатити за голкіпера величезні гроші, що відомо.